KONST / Litografier / Färgserigrafi 13195418
nr 1319 5418
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 57/75, daterad 1976, oramat löst blad, b 71x56. Bladets mått: 106,5x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:08:54
11/4 20:15:44
13/4 10:16:59
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe